Ja si është moti sot

Sot në Maqedoni moti do të jetë me diell dhe me re kurse në disa lokacione do të fryejë erë e fortë.
Temperaturat gjatë ditës do të lëvizin nga 16 deri në 26 gradë celsius./InfoShqip.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu