Juli thyen heshtjen dhe ka dy fjalë për fitoren e Eglës: Është një muhabet kot…

Aktori i dashur për publikun shqiptar, Julian Deda, ka dhënë një intervistë të shkurtër për “Shqipëria Live” menjëherë pasi doli nga shtëpia e “Big Brother VIP3”.

Ish-finalisti u shpreh se e ka shijuar rrugëtimin e tij brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ndërkohë i pyetur nëse i erdhi keq që nuk fitoi, artisti u shpreh:

“Sigurisht që më erdhi keq, por Egla e meritoi se ka bërë shumë për rrugëtimin e saj, siç kemi bërë të gjithë”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu