Karshillëk në emision me pagesë

Nga: Fatmir Limani

■ KARSHILLËK NË EMISION ME PAGESË !
(TELEVIZIONI NË SHËRBIM….)

● Ali Pashai prezantoi Sarajin dhe oborrin mbretëror, duke u munduar të arsyetojë investimet milionshe dhe të mbyllë vrimën e zezë të hajdutërisë…

● Fekri-vëllau në të njëjtën ditë festonte përvjetorët e themelimit të Firmave milionshe, të cilat bëjnë kërdi duke hyrë në pazare të blerjes së Qendrave Tregëtare dhe janë të përziera në çdo hise tenderimi…

● Unë bashkë me Lulzim Jasharin prezantonim përmes vargjeve të përflakura, gjakun e derdhur në Kullat e tejshpuara nga plumbat e hasmit, me të cilët Ali Beu pasurohet….

● PSE ORGANIZUAN EMISIONIN E PREZANTIMIT TË PASURISË NË DITËN E VRASJES SË BEQIR LIMANIT ?!!!

#AliKuDëboveNipatEPradedos


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu