Katastrofë për Milanin, i dëmtohet sulmuesi i talentuar

Sulmuesi i Milanit, Patrick Cutrone është larguar nga fusha pas një lëndimi në ndeshjen miqësore mes Italisë U-21 dhe Shqipërisë U-21

Sulmuesi ishte në formacionin startuese në ndeshjen që u mbajt në “Sardegna Arena” në Cagliari.

Cutrone dëmtoi kyçin e këmbës dhe stafi mjekësor vendosi që të zëvendësojnë pas 37 minutave lojë. /albeu.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here