Kështu duket iPhone 7 kur ndizet (foto)

Thashethemet rreth iPhone 7 po vazhdojnë ende, dhe adhuruesit e Apple janë duke e pritur me padurim lansimin e modelit të ri.
Me ditën e lansimit që po afrohet, thashethemet dhe detajet e reja që flasin për iPhone 7 vetëm sa po shtohen.

E fundit është një fotografi e publikuar online, që duket se shfaqë atë se si duket një iPhone 7 pasi të jetë ndezur.

Fotografia shfaqë një iPhone 7 në dizajn rozë të artë. Siç shihet në foto, ekrani ka më shumë ngjyrë dhe celulari ka një kamerë më të madhe.

iphone


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu