Kuvendin e Kosovës e sulmuan me zollë dy persona me motoçikletë

Kuvendi i Kosovës është goditur me një zollë (mortajë krahu) nga dy persona me motoçikletë.

Gazeta Express mëson nga burimet e saj se pas kryerjes së sulmit ata më pas e kanë djegur motoçikletën dhe kanë ikur shpejt nga vendi i ngjarjes.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu