Llukarveska: Do të jem kandidate për presidente të shtetit

Nënkryetarja e LSDM-së dhe drejtoresha e Administratës së të Ardhurave Publike, Sanja Llukarevska në podkastin “CampFireTalks” të LSDM-së zbuloi se do të kandidojë për presidente të shtetit.

Gjegjësisht, në pyetjen “Kur do të kandidoni për president të shtetit”, ajo thotë se kjo do të jetë në mandatin e ardhshëm.

“Mandatin tjetër, jo ky tani, 2029”, tha Llukarevska.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu