Majlinda pritet si heroinë në Pejë (FOTO)

Mijëra qytetarë kanë pritur në Pejë kampionen olimpike Mjalinda Kelmendi e cila me paraqitjen e saj nderoi shqiptarët nëpër botë dhe në veçanti Kosovën ,të cilën e përfaqësoi denjësisht në arenën ndërkombëtare. /InfoShqip.com/

M1

M2

M3

M4

M5

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu