“Më përdorën familjen dhe Kiarën për të më ulur dhe sulmuar” Luizi flet për eksperiencën ne BBVA2

Luizi Ejlli, fituesi i edicionit të dytë të ‘BBV’, ka ndarë një video emocionuese në llogarinë e tij të Instagramit, duke kujtuar rrugën e tij në këtë garë përpara një viti. Në videon e tij, ai reflekton mbi sfidat dhe pengesat që ka përjetuar gjatë garës, duke përfshirë padrejtësitë, sulmet, dhe momentet e vështira me familjen dhe partneren e tij, Kiara. Megjithatë, ai shpreh falënderim për mbështetjen e fansave dhe për faktin që ia doli të fitonte.

Në veçanti, Luizi përkujton momentin kur partnerja e tij, Kiara, i dha “PO”-n e duke e cilësuar atë si çmimin më të madh që ka fituar. Në ditët e fundit, ata kanë përjetuar një kohë të lumtur pasi kanë bërë prindër të një vajze të quajtur Luna Mari Ejlli.

Luizi shpreh një falënderim të veçantë ndaj Kiarës për dhënën e kësaj dhurate të mrekullueshme, duke e cilësuar atë si një ndryshim të madh në jetën e tij. Ai ndihet i privilegjuar për të qenë babai i kësaj vajze dhe shpreh lumturinë e tij për të gjithë këtë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu