Me plis në kokë, boksieri shqiptar i pandalshëm në Gjermani

Boksieri shqiptar Roberto Bakaj, ka arritur edhe një fitore. Ai e ka mposhtur kundërshtarin e tij Ajubi, me knock-out. Pas fitores, boksieri shqiptar ka vendosur plisin në kokë.

Siç shihet në pamje, ai në pjesën e majtë të gjoksit e ka tattoo shqiponjën “dykrenare”, simbol i identitetit kombëtar.

Shkodrani, deri tani ka 9 duele të zhvilluar,dhe nga to të gjitha i ka të fituar.

Më herët shqiptari kishte pasur një meç edhe me një boksier serb, të cilin e kishte hedhur në dysheme.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu