Meritoni u largua me shume ‘buje’ dhe polemika nga BBV/ Reagon per here te pare edhe ish-gruaja e tij Egesta: Rrini te qete

Në mediat sociale para se të niste finalja kanë qarkulluar teori se Meriton Mjekiqi do fitojë “Big Brother VIP”.

Thuhet se sot ai do surprizohet nga i biri dhe se nëna e djalit të tij, Egesta, ka kontratë dhe do marrë gjysmën e çmimit – teori këto që nuk kanë pasur një bazë dhe thjesht kanë qarkulluar në rrjet.

Mirëpo, Egesta ka hedhur poshtë këto teori duke treguar se ajo ndodhet në Austri, e bashkë me të rrjedhimisht edhe djali i saj dhe Meritonit, të cilin e ka në kujdestari,

duke treguar kështu se një surprizë e tillë nuk ishte planifikuar, ose të paktën nuk do ndodhte.

Po ashtu, ajo ka bërë një postim në Instastory ku shkruhej: “Rrini të qetë. Në Ferr ka vend për të gjithë dhe nuk ia vlen të bëni një garë kaq të ashpër, për të treguar se cili është më i poshtër se tjetri!”


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu