Mexhiti dëshiron ta prish BDI-në

Nënkryetari i BDI-së dhe prijësi i grupit të Musa Xhaferit, Izet Mexhiti në emisionin CLiCK Plus për situatën në BDI gishtin ia drejtoi kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti për të cilin tha se mban përgjegjësi për këtë qasje duke u replikuar nga Arben Ratkoceri se kjo sështë e vërtetë sepse Ahmeti historikisht ka qëndruar fort pas të parit të egzekutivit, si ne Musa Xhaferin, Abdylhaqim Ademin sërish me Musa Xhaferin, Hazbi Likën dhe së fundmi me Artan Grubin, shkruan Top24.

Mexhiti në përfundim e sipër në CLICK PLUS tha se “Pa e prish nuk ndeçet”.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu