Mijëra të pranishëm në tubimin e Visar Ganiut në Çair (FOTO)

Bashkimi Demokratik për integrim sonte ka mbajtur tubimin e saj në Komunën e Çairit ku ka promvuar kandidatin e saj për këtë Komunë, Visar Ganiun, shkruan InfoShqip.

Tubimi u organizua në Sheshin “Skënderbej” ku të pranishëm ishin mijëra qytetarë të Çairit, të cilëve iu drejtua kandidati për kreun e Komunës Visar Ganiu, bartësi i listës si dhe kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti.

Në fotografitë e mëposhtme mund të shikoni pamje nga tubimi si dhe numrin e pjesmarësve./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu