Në mesnatë pritet të dalë vetë Ali Ahmeti në pres konference nga selia e BDI-së

Jemi në minutat e fundit të skadimit ë afatit për formimin e qeverisë ndërkohë Bashkimi Demokratik për Integrim ka zhvilluar në Selinë e saj në Tetovë mbëledhje intenzive deri në orët e vona të natës dje, dhe sot ku aktualisht po vazhdon mbëledhja, transmeton InfoShqip.

Siç mëson portali InfoShqip, pak minuta para mesnate, nga selia e BDI-së pritet të dalë vetë lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, në një pres konferencë për shtyp, nga ku do të njoftojë opinionin publik se çfarë është biseduar dhe vendosur në selinë e BDI-së në lidhje me koalicionimin me VMRO-DPMNE-në./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu