Në protestën në Zveçan po nxirren edhe nxënësit

Sot është dita e 11-të e protestave të serbëve në Veri, të cilët po kundërshtojnë hyrjen e kryetarëve të rinj shqiptarë në komunat veriore.

Përveç banorëve dhe anëtarëve të Listës Serbe, atje kanë dalë edhe nxënësit në protestë, raporton T7.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu