Nuk ka pushim për gazetaren më të bukur sportive në botë

Gazetarja sportive italiane ka postuar foto atraktive në Instagram dhe kështu ka treguar se si duket java e saj e punës.

Leota ka telefonuar nga stadiumi Giuseppe Meazza në Milano, ku po ndiqte ndeshjen mes Interit dhe Napolit, por ka shfrytëzuar rastin për të mbajtur edhe një leksion mode. Ajo shkëlqeu në një kombinim që rrezaton thjeshtësi dhe elegancë. Ajo e kompletoi të gjithë numrin me grim në tone “lakuriq” dhe një model flokësh me onde.

Bukuroshja italiane mund të justifikojë vërtet titullin e gazetares më të bukur. Këtë e ka treguar me njoftimin e dy ditëve më parë, kur ka gëzuar fansat e saj me fotot e një veshjeje elegante mbrëmjeje.

Kujtojmë që biondja fatale lindi më 16 gusht të vitit të kaluar dhe solli në jetë një vajzë, Aria, të cilën e kishte me të fejuarin e saj, portierin Loris Karius.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu