Operacioni i padëgjuar policor, sekuestrohen 10 thasë me flokë njeriu në aeroport

Operacioni i padëgjuar policor, sekuestrohen 10 thasë me flokë njeriu në aeroport
Një operacion policor i padëgjuar më parë është realizuar nga ekipet e Drejtorisë së Kontrabandës në doganën e Stambollit.

Forcat e policisë kanë ndërhyrë në aeroportin ‘Sabiha Gökçen’ duke ndaluar një pasagjer të huaj pasi gjatë kontrollit iu gjetën 10 thasë me flokë njeriu.

Si rezultat i operacionit u sekuestruan 450 tufa floku me peshë totale 68 kilogramë dhe u konstatua se ato do të shiteshin në treg për 1 milion e 600 mijë lira.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu