Pas daljes nga ‘BBVA’, Romeo publikon foton e parë me Heidin

Romeo dhe Heidi romancën e tyre e filluan brenda në ‘Big Brother VIP Albania’.

Romeo pak orë me parë ka publikuar një foto ku shihet në krahët e Heidit, shkruan Kosovarja.

Mesa duket çifti po i shijojnë edhe momentet jashtë shtëpisë së bashku.

Gjithashtu Romeo mbrëmë ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale duke i shpreh falënderime ndjekësve për mbështetjen.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu