Pas ndarjes nga vëllai i Arbër Hajdarit, Beniada largohet nga Shqipëria?

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania 1”, Beniada Nishani ka habitur me një postim të fundit në “instastory”.

Ajo ka postuar foto teksa po niset për udhëtim dhe nga avioni shkruan “ciao ciao Tirana”. Ajo nuk ka treguar nëse në këtë udhëtim është vetëm apo e shoqëruar.

Nuk dihet nëse ajo po largohet përkohësisht apo tashmë ka vendosur ta lërë Shqipërinë në ndjekje të karrierës diku tjetër.

Kujtojmë se lidhja e Beniadës me Blerti Hajdarin, vëllain e Arbër Hajdarit bëri mjaft bujë, por vetëm pak muaj më parë u konfirmua ndarja e tyre.

Por, kujtojmë se Beniada ka treguar se do marrë pjesë në festivalin e filmit në Venecia. Mbase ky udhëtim lidhet me këtë event, ose mbase modelja ka vendosur të largohet përgjithmonë nga Shqipëria.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu