Prekëse! Ardian Ismajli sheh nënën në stadium dhe e puth me mall pas fitores

Fitorja historike e kombëtares shqiptare mbrëmë përballë Polonisë pati edhe momente shumë emocionuese pas ndeshjes.

Ndërkohë që i gjithë stadiumi këndonte këngën “Mora fjalë” në nder të Adem Jasharit, futbollistët takuan edhe të afërmit e tyre që po i ndiqnin në shkallë.

Mes tyre, Ardian Ismajli pa nënën e tij që po duartrokiste dhe u shkëput nga grupi për ta takuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu