Pyeten se për kë do të votojnë, çifti në Turqi përgjigjen ndryshe nga njëri-tjetri, befason reagimi i gruas (VIDEO)

Pyeten se për kë do të votojnë, çifti në Turqi përgjigjen ndryshe nga njëri-tjetri, befason reagimi i gruas

Dhe një i tillë është kur një çift, me gjasë burrë dhe grua, janë pyetur nga një gazetar se për kë kanë votuar, përcjell Telegrafi.

Reagimi i tyre ka qenë shumë interesant.

Derisa burri thotë se ka votuar për Erdoganin, gruaja përgjigjet: Për Kiliçdaroglu, sigurisht! /Telegrafi/

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu