Qytetari refuzon Becin dhe Spahinë, do Luizin kryetar Bashkie në Shkodër

Benet Beci u votua nga shumica e shkodranëve për të qenë ai qytetari i parë në katër vitet e ardhshme. Ndërkohë që edhe kanddiati tjetër, ai i koalicionit Bashkë Fitojmë, Bardh Spahia mori një numër të konsiderueshëm votash.

Por ka patur edhe nga ata qytetarë që nuk preferuan asnjërin nga dy kandidatët, duke shtuar në fletën e votimit atë që ata do të donin të ishte kryetar Bashkie i Shkodrës.

E kë tjetër do të donin shkodranët si kryetar basgkie përveç Luiz Ejllit.

Siç edhe e shihni në fletën e votimit, një qytetar krahas emrave të becit dhe Spahisë ka shruar dhe emrin e Luizit, duke vendosur kryqin përbri emrit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu