Roma dhe Mourinho sërish në një finale europiane

Roma është kualifikuar për në finalen e madhe të UEFA Europa League.

Skuadra e drejtuar nga Jose Mourinho kishte fituar 1-0 ndaj Leverkusen në Itali, ndërsa sonte në Gjermani u mjaftuan me një barazim pa gola.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu