Ronaldo: Këta tre futbollistë do të jenë e ardhmja e futbollit

Cristiano Ronaldoka treguar tre futbollistët e së ardhmes

Ylli i Real Madridit dhe Portugalisë, Cristiano Ronaldo ka përzgjedhur tre futbollistë që pret se do të shkëlqejnë në të ardhmen.

Të tre janë nga kombëtarja e Portugalisë, të cilët së bashku me Ronaldon fituan Euro 2016.

“Në Evropë ka shumë talente, por do të përmendja disa, Renato Sanches, Andre Gomes dhe Joao Mario”, tha Ronaldo. /Express


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu