Së shpejti po martohet, ‘Hazani’ nga ‘Zonja Fazilet’ numëron ditët (FOTO)

Hazan ‘mahnit’ fansat, shfaqet më tërheqëse se kurrë. Deniz Baysal është për momentin një prej aktoreve më të pëlqyera në Turqi. Ajo u bë shumë e popullarizuar si në Turqi ashtu edhe më gjerë, përcjell InfoShqip.com

Ishte roli i ‘Hazanit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ajo që e bëri tejet të njohur. Atë e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se para martesës është dobësuar shumë.

FOTO:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu