Shikoni si duket vajza e Artan Grubit maturante: Njihuni me hyjneshë Heran (FOTO)

Vajza e njërit nga politikanëve më të njohur të Maqedonisë së Veriut Artan Grupit, këtë vit përfundon shkollën e mesme dhe feston maturën.

Përmes disa fotografive në rrjetin social facebook, Artan Grubi bashkë me bashkëshorten dhe familjen kanë uruar vajzën e tyre. Grubi është shprehur me disa fjalë: ‘Meet goddess Hera’ që do të thotë ‘Njihuni me perëndeshë Heran’.

Hera në mbremjen e saj kishte veshur fustan të bardhë me detaje gold dhe dukej vërtet e mahnitshme./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu