Shkupjani zhduket në liqen

Shkupjani ka denoncuar se daja i tij G.D (43) nga fshati Petrovec është zhdukur në liqenin Mlladost. Në liqen ai ka qenë së bashku edhe me tre shok tjerë. Familjarë dhe shokë, si dhe ekipe policorë kanë bërë kërkime në liqenin, por nuk kanë arritur të gjejnë atë.

Kërkimi për të zhdukurin ende po vazhdon.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu