Shmanget tragjedia, bie suvaja gjatë votimit, 2 të plagosur nisen me urgjencë në spital

Copa suvaje kanë rënë nga tavani gjatë procesit të votimit në Turqi, ku bëhet me dije nga mediat e huaja se dy vëzhgues mbetën të plagosur, si pasojë e incidentit, të cilët janë dërguar menjëherë në spital.

Ndër të tjera, mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13.00.

Pas dërgimit në spital të të plagosurve, procesi i votimit ka vazhduar menjëherë dhe si zakonisht, teksa gjendja e të plagosurve është e mirë dhe jashtë rrezikut për jetën.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu