Shqipëria publikon listën! Kthehet Broja dhe një risi e madhe, ngel jashtë Mirlind Daku dhe Arbnor Muja

Shqipëria do të luajë dy takime miqësore kundër Kilit dhe Suedisë në muajin mars. Pak minuta më parë, kuqezinjtë kanë publikuar listën. Arbër Hoxha vishet për herë të parë kuqezi, kthehet Manaj dhe Broja, ndërsa ngel jashtë Daku, Ajeti dhe Muja.

Lista e Shqipërisë

Etrit Berisha
Thomas Strakosha
Elhan Kastrati
Elseid Hysaj
Ivan Balliu
Berat Gjimshiti
Enea Mihaj
Federic Veseli
Jon Mersinaj
Marash Kumbulla
Mario Mitaj
Naser Aliji
Ylber Ramadani
Kristjan Asllani
Qazim Laçi
Keidi Bare
Arbër Hoxha
Taulant Seferi
Myrto Uzuni
Nedim Bajrami
Ernest Muçi
Jasir Asani
Arbnor Muçolli
Sokol Cikalleshi
Rey Manaj
Armando Broja

Trajner: Sylvio Mendes Campos Junior


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu