Siç u bashkuan shqiptarët e Tuzit, të bashkohen edhe të Maqedonisë. Votoni kryeministrin shqiptar

Për BDI-në dhe kryeministrin shqiptarë po vijnë mesazhe gjithandej duke përkrahur një ide kaq madhore. Së fundmi vjen një mesazh nga Nik Gjeloshaj i cili duke përkrahur kryeministrin shqiptar si një ide e shenjtë ka përmendur unitetin që ndodhi në Luginën e Preshevës kur shqiptarët të bashkuar morrën tre deputetë.

Me këtë rast Gjeloshaj ka thënë se “ashtu siç u bashkuam në Tuz e Luginë, të bashkohemi edhe në Maqedoninë e Veriut, rreth një ideje të shenjtë, t’a bëjmë kryeministrin e parë shqiptar në Maqedoninë e Veriut”, u shpreh ai.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu