S’kanë fund telashet për Solarin, Reali me 7 mungesa ndaj Betisit

Real Madrid po kalon një krizë të thellë pas largimit të Cristiano Ronaldos teksa vuan mungesën e rezultateve pozitive.

Si mos mjaftonin problemet e shumta i shtohen edhe dëmtimet.

Realit do ti duhet të përballet me plot 7 mungesa në transfertën ndaj Betisit.

Toni Kroos, Marco Asensio, Marocs Llorente, Gareth Bale dhe Mariano vijojnë rekuperimin dhe nuk do të udhëtojnë drejt transfertës në qytetin e Sevillas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here