Ballina Etiketimet Benzine

Etiketim: benzine

Tmerri në Korçë, ja pse djali tentoi ta digjte me benzinë...

Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarja e djeshme në Korçë, teksa djali u arrestua pasi leu me benzine dhe tentoi të...

Lajmet e fundit