Ballina Etiketimet Burg

Etiketim: burg

Gjykata refuzoi paraburgimin edhe për Mijallkovin

Këshilli Penal i Gjykatës Penale mbrëmë ka vendosur që për ish drejtorin e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim të mos caktojë masë paraburgimi e...

Janeva e do Koçanin në burg

Prokurorja publike specale Katica Janeva ka thënë sot se nuk heqin dorë nga kërkesa për paraburgim e Sead Koçanit, i dyshuar në rastin “Trust”. “Kur...

Gjykata e Tiranës dënon me 7.5 vite burg ish-deputetin Mark Frroku

Gjykata e Tiranës ka dënuar sot me 7 vite e 6 muaj burg ish-deputetin e Kuvendit të Shqipërisë, Mark Frroku, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjykata...

“Një ministër i Ramës do të hyjë në burg”

Kastriot Myftaraj në një reagim të fundit shtron pyetjen nëse Arben Ahmetaj do të mbaj fjalën që i madh Milva Ekonomit se nëse duhej...

Edhe një shqiptar bie në pranga të policisë së Kumanovës

Edhe një shqiptar ka përfunduar në pranga të policisë maqedonase. Të dielën (15.01.2017) ora 21 në vendkalimin kufitar Tabanoc gjatë kontrollit të dokumenteve është...

Mijallkovi, Jankullovska dhe Janakievski do të “flenë” në burg, Gruevski ka...

Javorja Fokus shkruan se ish drejtori i DSK-së, Sasho Mijallkov, ish ministrja e brendshme Gordana Jankullovska dhe ai i transportit, Mile Janakievski do të...

Vendos Gjykata, ja sa vite burg për ish-kryebashkiakun e Dibrës i...

Gjykata e Krimeve të Rënda dënon me 2.8 vite burg Shukri Xhelilin, ish-kryebashkiakun e Dibrës i përfshirë në skandalin seksual, video e të cilit...

Vdesin dy të burogur në Idrizovë. Ja emrat e tyre (VIDEO)

Dy të burgosur në afat prej 24 orëve vdiqën pasi që ishin transferuar për trajtim mjekësor në Klinikat e Shkupit. Në pritje të rezultateve...

Futi burrin në burg, braktis djalin e mitur dhe ikën me...

Një histori e rrallë është sjellë sot në fokus, ku një nënë kërkon që nusja e djalit të kthehet për të marrë nipin 6...

Ish-diplomati i BE-së në Maqedoni i kujton burgun funksionarit të VMRO-së

Janë thelluar akoma dhe më tej përplasjet mes diplomatëve të huaj dhe përfaqsuesve të pushtetit në Maqedoni. Një ditë më parë, ishte Erwan Fouere,...

Lajmet e fundit