Ballina Etiketimet Burg

Etiketim: burg

Maqedoni: Nëse i bëni këto veprime gjatë zgjedhjeve, do të dënoheni...

Dënime të larta me para dhe burg parashihet për rastet e shkeljeve të rregullave të procesit zgjedhor të 11 dhjetorit të këtij viti, njofton...

Një muaj paraburgim për personat që sulmuan Konsullatën Turke në Prizren

Gjykata Themelore e Prizrenit e ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Prizrenit, duke i caktuar masën e paraburgimit prej një (1) muaji pesë...

Ja sa vite burg rrezikon studentja që sulmoi me salcë ministren...

Policia ka nisur ditën e sotme procedimin penal për studenten Mirela Ruko, e cila i hodhi ditën e djeshme salcë ministres Lindita Nikolla në...

Ish komandanti i xhandarmerisë serbe në burg ka frigë nga Shqiptarët

Ish komandanti i xhandamerisë serbe, gjenerali i pensionuar Bratislav Dikiq po qëndron i arrestuar në Malin e Zi, dhe është dëgjuar nga gjykata për...