Ballina Etiketimet Erdogan

Etiketim: erdogan

Erdogan: Ne nuk jemi mysafirë në Evropë, por pronarët e saj

Civilët që kanë braktisur shtëpitë e tyre për shkak të përleshjeve që përjetohen ndërmjet ushtrisë së Irakut dhe terroristëve të DAESH-it dhe që janë...

Izrael – Pas paralajmërimit të Erdoganit, Reuvlin shprehet kundër p/ligjit për...

Paralajmërimi i Presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, në lidhje me kufizimin e ezanit në Izrael, është marrë në konsideratë nga posti më i...

Erdogan: Trump s’do jetë i ashpër ndaj myslimanëve

Rexhep Tajip Erdogan rreshtohet në krahun e liderëve botërorë që shpresojnë në ngrohjen e marrëdhënieve të vendeve të tyre me Amerikën pasi në krye...

Erdogan i çon FETO-s porosinë më të ashpër deri tani

Presidenti Recep Tayyip Erdoğan para nisjes për në SHBA ka mbajtur një konferencë për shtyp në aeroportin Atatürk të Stambollit   Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip...

Komplote dhe skandale

Nga Marie Jégo dhe Marc Semo Rivalitet, tradhëti dhe hakmarrje janë elementët në themelin e luftës vëllavrasëse që vë përballë njëri tjetrit Rexhep Taip Erdoganin...

Lajmet e fundit