Ballina Etiketimet Gjykimi

Etiketim: gjykimi

Shtyhet gjykimi për vrasjen e “Komandat Shqiponjës”

Për të dytën herë me radhë shtyhet seanca gjyqësorë për vrasjen e Xhemail Rexhepit i njohur si Komandant Shqiponja, transmeton Express. Gjykatësja Maja Denkovska thotë...

Gjykimi i aktivistëve të VV-së: Tensione, përballje dhe fyerje në gjykatë...

Ndërprerja e rrymës nuk i ndali tensionet e ofendimet në seancën gjyqësore ndaj aktivistëve të Vetëvendosjes. Rrenc, kriminel me kravatë, e shumë epitete të...

Lajmet e fundit