Ballina Etiketimet Gruevski uron trump

Etiketim: gruevski uron trump

Gruevski uron Donald Trump për fitoren

Kreu i VMRO-DPMNE-së ka dërguar urimet e tij për fitoren e zgjedhjeve presidenciale në SHBA nga Donald Tramp. "Ju dhe popullit amerikan ju urojmë fitoren...

Lajmet e fundit