Ballina Etiketimet Opozite

Etiketim: opozite

Vangjel Dule nxjerr sekretet: Si më kërkuan ambasadorët të futem në...

Vangjel Dule, kreu i PBDNJ-së tha në një forum në UET se disa diplomatë të huaj në Shqipëri i kanë thënë atij dhe aleatëve...

Thaçi: Të bashkohen pozitë dhe opozitë, kundër planit të Serbisë për...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi duke iu referuar dialogut mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, ka deklaruar se është koha që opozita dhe pozita...

LSDM: Regjimi është mposhtur, VMRO-DPMNE shkon në opozitë

Regjimi është mposhtur. Fitoi Maqedonia qytetare. Qytetarët zgjodhën jetën dhe ndryshimin. Askush dhe asgjë nuk mund të qëndrojë në rrugën e procesit demokratik dhe...

Gazetarja bllokon Ahmetin: Po më flisnin si opozitarë, 12 vite në...

Në intervistën e 24vesti, gazetarja ka pyetur në mënyrë direkte liderin e BDI-së, Ali Ahmetin, se çfarë ka bërë për 12 vite në pushtet...

Shpëtim Pollozhani: E vërteta për ofertën e Selës, mosbashkimin e opozitës...

Kryetari i Shoqates se te Burgosurve Politik Shqiptare ne Maqedoni, Shpëtim Pollozhani i ftuar në studion e Struga TV, foli për një sërë cështjesh...

Lajmet e fundit