Ballina Etiketimet SHKOLLa

Etiketim: SHKOLLa

Erdogan-Thaçit: Mbyllini shkollat e Gylenit, ua hap disa të tjera

Siç edhe është pritur, çështja Gylen, ka qenë tema kryesore që ka mbizotëruar gjatë qëndrimit të Presidentit të Kosovës në Ankara. Përderisa Thaçi është...

Hapen klasat e para në gjuhën shqipe në Çamëri

Kryetarja e LMSHG-së Anila Kila jep një lajm të gëzuar për fëmijët shqiptarë në Artë dhe Atikë. Në këto dy qytete, tashmë klasat për mësimin...

BDI shkel ligjin, shfrytëzon shkollat dhe çerdhet për fushatë (VIDEO)

Sektori civil dhe organizatat monitoruese të zgjedhjeve janë shprehur të tronditur nga pamjet e publikuara dje në Televizionin Shenja ku kandidatet femra nga radhët...

SKANDAL: Skolla u bë shtab i BDI-së, kërcënohet TV Shenja

Bashkimi Demokratik për Integrim ka hapur një shtab zgjedhor në shkollën fillore “Jashar Bej Shkupi” , institucion edukativo-arsimor ky që gjendet në lagjen Duqangjik...