Ballina Etiketimet Shqiperise

Etiketim: shqiperise

Kuvendi i Shqipërisë seancë të jashtëzakonshme

Kuvendi i Shqipërisë ka zhvilluar sot përsëri një seancë të jashtëzakonshme, ku është votuar për ndryshimin e komisionit të përzgjedhjes së kandidatëve për institucionet...

VMRO-DPMNE akuza ndaj Shqipërisë

Pas paktit mes LSDM-së dhe BDI-së, partia e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski VMRO-DPMNE ka publikuar një komunikatë ku kundërshton tërësisht veprimet e fundit të partisë...

KADARE: RREZIQET QË I KANOSEN SHQIPËRISË NË KËTË MIJËVJEÇAR

Shkrimtari i njohur Ismail Kadare trajton mitin e katastrofës te “Kombi Shqiptar në prag të mijëvjeçarit të tretë”. Sipas tij, në kushtet sidomos kur...

Lajmet e fundit