Ballina Etiketimet Transfere

Etiketim: transfere

Chelsea planifikon transferimin e Ariasit

Santiago Arias ka përfunduar në radarin e Chelseat për përforcimin e mbrojtjes. Chelsea janë gati të provojnë një transferim të mundshëm të mbrojtësit të PSV-së,...

Adnan Januzaj “me fat”, ja cilat klube e kërkojnë

Adnan Januzaj është shumë pranë “divorcit” me Manchester Unitedin. Mediat angleze raportojnë se reprezentuesi i Belgjikës është takuar me Jose Mourinhon për të diskutuar rreth...

Shkodran Mustafi edhe më pranë Arsenalit

Shkodran Mustafi po përgatitet të bëjë një tjetër hap gjigant në karrierën e tij. Futbollisti nga Gostivari, që mbron ngjyrat e kombëtares gjermane, është...

Chelsea riblen Romelu Lukakun për një shifër të çmendur

Goditja e Antonio Contes nën drejtimin e Chelseat, mban emrin Romelu Lukaku. Tabloidi "The Mirror" raporton se Chelsea dhe Everton kanë arritur një marrëveshje...

Lajmet e fundit