Taravari konfirmon: Do të jem ministër i Shëndetësisë

Arben Taravari ka konfirmuar se ai do të jetë ministër i Shëndetësisë në qeverinë e ardhshme.

“Me shumë gjasa do të jem ministër”, u përgjigj Taravari në një dalje para mediave kur u pyet nga gazetarët nëse do të jetë ministër i Shëndetësisë.

Bisedimet për qeverinë e re mes VMRO-DPMNE, VLEN dhe ZNAM janë drejt fundit dhe shumë shpejt palët pritet të dalin me marrëveshje finale./tvklan.mk


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu