Taravari: Nesër i zgjedhim organet partiake dhe diskutojmë për kyçjen eventuale në Qeveri (VIDEO)

Çfarë bisedoi sot me ambasadoren amerikane në Shkup, Angela Price Aggeler? Çfarë do të vendoset nesër në Kuvendin e ASH-së në Kumanovë? A do të bëhet ASH-ja pjesë e Qeverisë? Cilat ministri do t’i takojnë? A do ta shpëtojë ASH-ja, Artan Grubin? A do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Përgjigjet i jep kryetari i ASH-së, Arben Taravari, në intervistën e tij për Gazetën LAJM!

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu