U kapën “mat”, zbulohet e dashura bukuroshe e Armando Brojës (FOTO)

Sulmuesi i Kombëtares, Armando Broja ka vendosur të mos të fshihet më dhe të bëjë publike lidhjen e tij të shumë përfolur me një influencer-e në Mbretërinë e Bashkuar.

Broja prej kohësh është zhvendosur në Londër, ku edhe ka nisur romancën e tij me bukuroshen britanike.

Por duket se gjërat po bëhet serioze, pasi futbollisti doli për herë të parë publikisht me partneren e tij. Ata janë fotografuar krah për krah me njëri-tjetrin rrugëve të Londrës.

Kjo lidhje e tij vjen vetëm pak muaj pas ndarjes së tij me të dashurën shqiptare me të cilën qëndroi i lidhur për një vit e gjysmë.

Lidhja mes të Brojëse dhe Jade Wills u përfol përpara disa javësh, kur ajo postoi një foto në një restorant, ku shfaqej duke darkuar me sulmuesin shqiptar të Çelsit dhe motrën e tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu