Xhevat Limani: Në Amerikë pashë hartën. Këto shtete nuk do të ekzistojnë në vitin 2034

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë të ftuar ishin: Xhevat Limani që interpreton Skënderbeun, Laert Vasili aktori nga Shqipëria dhe Prifti Ortodoks At Nikolla Xhufka.

Në emision u diskutua për figuren e Gjergj Kastriotit- Skënderbeut, dhe për rolin e tij të veçantë që ka në kombin tonë.

Aktori Xhevat Limani, ka zbuluar se në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka parë një hartë të vitit 2034.

Sipas tij, në atë hartë disa shtete në atë vit nuk do të ekzistojnë.

Ai këtë e tha nga minuta 36:50.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu