Ziadin Sela: Ndihem krenar që e kam përkrahur Albin Kurtin dhe VV-në

Lideri i ASH-së, Ziadin Sela ishte sonte i ftuar në TV21 në emision Click Plus, ku u debatua për aktualitetin e situatën politike, si dhe hapat që do të ndërmerr ASH si parti opozitare ditëve në vazhdim.

Pjesë e debatit ishin edhe analisti Visar Ademi si dhe gazetari Naser Selmani.

Ziadin Sela mes tjerash ka deklaruar se ndjehet krenarë që e ka mbështet VV dhe Albin Kurtin, sepse Kosova sipas Selës është e afërt dhe e jona nuk është diçka e huaj dhe se ndryshimet në Kosovë janë të rëndësishme për demokracinë.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu