Alarm i rrejshëm për një shpërthim bombe afër objektit të Komunës së Mitrovicës së Veriut

Rreth orës 09:00 sot është raportuar për një bombë afër objektit të Komunës së Mitrovicës së Veriut.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëvendësdrejtori rajonal i Policisë së Kosovës në Mitrovicën e Veriut, Veton Elshani.

Ai tha se pas raportimit policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka kuptuar se ky është një lajmërim i rrejshëm, dhe se asnjë mjet shpërthyes nuk ishte aty./Klankosova.tv


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu