Arrestohet portieri, pësoi 43 gola

Një rast shumë humoristik është regjistruar këtë javë në Gjermani. Ndeshja e ligës amatore ndërmjet PSV Oberhausen dhe Vonderort përfundoi me rezultatin 43-0.

Çuditërisht pas përfundimit të ndeshjes policia ka arrestuar portierin polak, Marco Kwiotek duke e marrë në pyetje, shkruan Albeu.

Nuk dihet ende se cila ka qenë arsyeja e këtij arrestimi, por thuhet se është bërë me kërkesë të tifozëve për shkak të performancës shumë të dobët.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu