Dënohen me burgim Sasho Mijallkov, Menduh Thaçi dhe të tjerë, ja me sa vite heqje lirie

Gjykata Penale Shkup ka vendosur që të dënojë me nga dy vjet burg të akuzuarit në rastin “Titanik 2”, përcjell TV21. Për Sasho Mijallkovin dhe Bedredin Ibrahimin në dënimin me burg do të llogaritet edhe koha e tyre e kaluar në paraburgim.

Të dënuarit në rastin “Titanik 2”:

Sasho Mijallkov-2 vjet burg

Mendoh Thaçi- 2 vjet burg

Aneta Stefanovska-2 vjet burg

Vllatko Sajkovski- 2 vjet burg

Sasho Srcev-2 vjet burg

Bedredin Ibraimi- 2 vjet burg


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu