Ekuran Shehu: Përçarja e ASH-së, zhdukja politike e Selës dhe dobësimi i shqiptarëve, ishin plani i Mickoskit

Plani i tij u realizua ashtu siç donte, madje pak më mirë se e planifikoj fal perçarjes te Shqiptarët, Hapi i parë ishte të përçajë Aleancën për Shqiptarët, sepse me një parti si Aleanca për Shqiptarët plani i tij nuk do të funksiononte.

Pas prishjes së Aleancës do të mbledhim të gjithë humbësit që kam nën kontroll dhe ju premtoj se edhe me 5 deputetë do t’ju marr në qeveri.

Kushti kryesor është që Ziadin Sela të zhduket politikisht pasi sun e zhduken fizikisht në 2017, Ziadin Sela nuk kishte zgjidhje tjetër veçse të bënte atë që bëri për të mbijetuar për betejat e radhës.

Ekuran Shehu


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu